Cipruss: Pieredze šoreiz uzvarēja jaunību

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

HK “Olimp/Venta 2002” ar 5:1 pieveicot HK “Zemgale/LLU”, pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnīja Latvijas čempionu titulu. Kopumā finālsērija beidzās ar rezultātu 4:0, savukārt pusfināla sērija pret HK “Liepāja” – 4:1. Neskatoties uz to, ka Jelgavas komanda bija regulārās sezonas uzvarētāja, pieredze un meisterība, kas izslēgšanas spēlēs nāca no Rīgas komandas bija pārāka. Pēc kausa izcīņas Aigars Cipruss hokejablogs.lv sniedza savu ieskatu un komentārus par aizvadīto un nākamo sezonu.

Kādas galvenās nianses palīdzēja izcīnīt čempiona titulu?

Komandas darbs – tas ir pamats. Spēlētāji bija tā noskaņojušies un bija milzīga vēlme pierādīt savu spēku finālā. Mēs izgājām cauri diezgan agresīvi, pārliecinoši un meisterīgi. Pieredzējušie spēlētāji izdarīja savu darbu un fināla sēriju uzvarēt 4:0 ir grandiozs sasniegums.

Gatis Sprukts vairākās spēlēs bija aizsarga pozīcijā, kā vērtē viņa sniegumu un kā nonācāt līdz šādam lēmumam?

Mums radās problēmas ar aizsargiem, tāpēc izvēlējāmies Gati. Nedaudz likvidējot uzbrukuma spēku, bet saprotot to, ka aizsardzība ir svarīga, viņš bija gatavs palīdzēt komandai gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Mūsu triecieņmaiņa – Galoha, Jarovinskis un Rēdlihs ar Bergmani un Spruktu aizsardzībā parādīja līderu cienīgu sniegumu. Mums pietrūka Jerofējevs tāpēc pārbīdījām Gati aizsardzībā. Mūsu triecienmaiņa bija ļoti spēcīga un izdarīja savu darbu.

Vai pēdējā spēlē trešajā periodā HK “Zemgale/LLU” jau bija nolaiduši rokas?

Es negribētu tā teikt. Visas šīs spēles bija ļoti smagas. Protams šie divi ātrie vārti trešajā periodā demolizēja viņus un viņi nespēja attapties. 

Kādi plāni nākamajai sezonai? Vai paliksi pie HK Olimp/Venta 2002 stūres?

Šobrīd nevarēšu atbildēt. Mēs esam uzvarētāju statusā un izbaudām šo mirkli. Kas būs tālāk man ir grūti teikt, bet es ceru, ka klubs saglabāsies un mēs gatavosimies nākamajai sezonai.

Tika aizvadīts smags treniņprocess, lai sagatvotos izslēgšanas spēlēm, vai vari nedaudz pastāstīt kāds tas bija?

Jā, strādājām smagi. Es esmu ļoti pateicīgs spēlētāju attieksmei, jo pienācās nolikt privātās un ģimenes lietas malā. Mēs pirms izslēgšanas spēlēm pastrādājām ļoti smagi un fiziski mēs bijām gatavi uz jaunības spēku, kas bija Zemgales trumpis. Mūsu pieredzējušie spēlētāji nevienā brīdī nebija sliktāki par Zemgales jaunajiem spēlētājiem.

Pēcspēles apbalvošanā tika apsveikti arī turnīra labākie spēlētāji, no kuriem viens bija “Olimp/Venta 2002” spēlētājs Miķelis Rēdlihs – vērtīgākais izslēgšanas spēļu spēlētājs. Kopā Miķelis deviņās spēlēs iekrāja 12 (6+6) punktus.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.