Eduards Tralmaks parakstījis līgumu ar “Bruins”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks panācis vienošanos ar Amerikas hokeja līgas (AHL) komandu Providences “Bruins” līdz 2021./22. gada sezonas beigām. Plānots, ka hokejists savai jaunajai komandai pievienosies jau šodien.

Uzbrucējs nule, kā noslēdza hokejista gaitas Meinas Universitātes (NCAA) komandā. Četrās sezonās Tralmaks 119 spēlēs atzīmējās ar 82 (39+43) gūtiem punktiem. 16 gadu vecumā uz Ziemeļameriku pārcēlušais latvietis šosezon 12 spēlēs guva desmit (6+4) punktus.

Ceļā līdz pirmajam profesionālajam hokeja līgumam uzbrucējs trīs sezonas aizvadīja Boston “Jr. Bandits” vienībā un vienu gadu USHL līgas komandā Čikāgas “Steel”. ASV spēcīgākajā junioru hokeja līgā Tralmaks izcīnīja čempiona titulu un tika atzīts par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju.

Spēlējot koledžā, Tralmaks izveidoja līdz šim karjeras spožāko momentu – fantastisku vārtu guvumu uzreiz pēc iemetiena.

No Meinas Universitātes ceļu uz profesionāļa karjeru uzsākuši vairāki NHL spēlētāji, kā arī treneri. Hokeja Slavas zāles dalībnieks Pols Karija, Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella, bijušais Detroitas “Red Wings” vārtu vīrs Džimijs Hovards, zviedru uzbrucējs Gustavs Nīkvists un citi vērā ņemami personāži.

Eduards Tralmaks pievienojas prāvam latviešu hokejistu pulkam, kuri pārstāvējuši Providences “Bruins” vienību. Visvairāk spēļu un punktu sakrājis mūžībā aizgājušais Sergejs Žoltoks 215 spēlēs 207 (94+113) punkti, ar teju vienādu punktu skaitu izcēlušies Grigorijs Panteļejevs (159) un Mārtiņš Karsums (153). Komandu pārstāvējuši arī Aigars Cipruss, Aleksandrs Kerčs un Pēteris Skudra.

Tralmaks būs sestais latviešu hokejists AHL šajā sezonā, NHL fārmklubus pārstāv divi Eduarda vienaudži Kristiāns Rubīns un Kārlis Čukste, kā arī citi tautieši – Jānis Jaks, Haralds Egle, Matīss Kivlenieks un Artūrs Šilovs.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.