Georgija Pujaca Omskas ”Avangard” izredzes play-off

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sāksim ar to, ka Georgijs Pujacs ir pirmais Latvietis, kas spēlēs KHL finālā.

Tagad vairāk par Pujaca soļiem līdz finālam. Pujacs KHL spēlē, jau no pirmās sezonas. Pirmo sezonu KHL Pujacs aizvadīja Krievijas klubā Toljati ”Lada”, kurā aizvadīja 38 spēles un guva 13 punktus. Taču sezonu šajā klubā hokejists nepabeidza, jo klubs bija ieslidzis ļoti dziļos parādos un lielākajai daļai no hokejistu algas nebija izmaksātas kopš sezonas sākuma. Pujacs sezonas pēdējās 12 spēles aizvadīja Rīgas ”Dinamo” sastāvā gūstot 4 punktus, bet play-off 3 spēlēs gūstot vienu Georgijs Pujacspunktu. Pēc šīs sezonas Rīgas ”Dinamo” ar hokejistu līgumu nepagarināja. Pujacs bez darba ilgi nesēdēja un drīz vien  parakstīja līgumu ar KHL klubu Novosibirskas ”Sibir”. Pujacs sezonu Novosibirskas ”Sibir” sastāvā aizvadīja ļoti veiksmīgi 56 spēlēs, gūstot 14 punktus. Protams, līgums uz 2010./2011. gada sezonu tika pagarināts. Toties 2010./2011. gada sezonā Pujacs bija kapteiņa asistenta godā, tas viņam palīdzēja 44 spēlēs gūt 22 punktus, bet 4 play-off spēlēs hokejists neguva nevienu punktu. Novosibirskas ”Sibir” kluba vadība bija pārliecināta, Pujacam jāpaliek un tā arī bija. Šosezon Pujacs bija kapteinis, bet sezonu izbojāja traumas, kas tika gūta pašā sezonas sākumā. Tas hokejistam neliedza 25 spēlēs gūt 4 punktus. Sezonas beigu daļā Pujacs tika aizmainīts uz KHL klubu Omskas ”Avangard”, kurā sezonas beigu daļu pabeidza ļoti labi, 13 spēlēs gūstot 4 punktus. Play-off Pujacs uzsāka labi, jo pirmās kārtas dažās spēlēs bija kapteiņa godā. Diemžēl otrās kārtas spēles Pujacs neaivadīja, jo guva traumu, bet konferences fināla spēlēs, jau atkal bija ierindā. Pašlaik play-off 5 spēlēs Puajacs nav guvis nevienu punktu.
Omskas ”Avangard” izredzes izcīnīt Gagarina kausu ir ļoti lielas.

Pirmkārt Somu vārtsargs Karri Ramo rāda ļoti pārliecinošu un augstas klases spēli play-off vidēji spēlē ielaižot nieka 1,45 vārtus, tas ir ļoti labs rādītājs. Otrkārt, rezultatīvākais spēlētājs play-off Romans Červenka. Romanu būs grūti apturēt Maskavas ”Dinamo” hokejistiem, bet, ja viņi to izdarīs, tas būs apsveicami. Treškārt – disciplīna. Maskavas Dinamo ir ļoti disciplinēta komanda un, ja Avangards kaut drusciņ nekonsentrēsies, gar degunu var aiziet kauss. Ceturtkārt – Georgijs Pujacs. Takā viņš ir pirmais Latvijas spēlētājs, kurš spēlē KHL finālā, tas ir liels faktors, ka Omska izcīnīs Kosmanauta kausu.

Omskas Avangard augstie spēlētāju sasniegumi play-off:

Čehs, Romans Červenka- spēlētājs, kurš play-off sakrājis vissvairāk punktu, 13 spēlēs gūstot 18 punktus.

Soms, Karri Ramo- augstākais vārtu atsargāšanas procents 94,4% starp aktīvajiem vārtsargiem play-off un vidēji spēlē ielaisti 1,45 vārti.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.