Oļega Znaroka un Maskavas “Dinamo” izredzes play-off

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sāksim ar to, ka Maskavas Dinamo, 2004./2005. gada sezonā izcīnīja Krievijas čempionāta kausu. Tie vēl bija tie laiki,

Aleksandrs Ovečkins un Pāvels Dacjuks

kad NHL bija lokautus un par KHL vēl domas neraisījās. Toreiz galvenais treneris bija Vladimirs Krikunovs ar savu zvaigžņu komandu. Komandā bija tādas zvaigznes kā Pāvels Datsjuks, Aleksandrs Ovečkins, Pāvels Rosa, Maksims Afinogenovs, Andrejs Markovs, Lukas Bartečko, Martins Havlats un daudzas citas zvaigznes.

Tagad vairāk par Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa gaitām KHL. KHL duets (Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš) ienāca ar Balašikas MVD. Pirmā sezona duetam neveicās, jo lielākoties tika piedzīvoti zaudējumi, sezonas laikā tika runāts, kad beidzot atlaidīs duetu. Pirmajā KHL sezonā MVD nekvalificējās play-off. MVD varas vīri bija pacietīgi un viņus neatlaida, vēl vairāk duetam tika piedāvāts strādāt vēl vienu sezonu. Nākamā sezona duetam bija daudz pārliecinošāka nekā pirmā sezona. Varēja redzēt, ka MVD ir disciplinētāka nekā pirmajā sezonā. Tomēr, lielākajai daļai bija brīnums, ka MVD tika KHL finālā un bija gatavi cīnīties par Gagarina kausu. Diemžēl dueta vadītā komanda zaudēja pirmās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas ”Ak Bars”. 2010. gada vasaras vidū notika liels darījums apvienojās divi ļoti stipri KHL klubi Maskavas Dinamo un Balašikas MVD, izveidojot komandu OHK Dinamo. Par kluba treneriem kļuva duets. Pagājušajā sezonā OHK cīnījās ļoti labi un sezonas laikā rādija labu sniegumu. Sezonu pabeidzot 6. vietā visā līgā. Pirmajā kārtā OHK bija jātiekas ar Rīgas ”Dinamo”, saspringtā cīņā uzvaru 1. kārtā izcīnīja Rīgas ”Dinamo”. Līgums ar duetu tika Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņšpagarināts. Nebija šaubu, ka šosezon OHK cīnīsies par augstām vietām un tā arī bija. Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa disciplinētā un stiprā komanda sezonu noslēdzas 3. vietā visā līgā ar sakrātiem 105 punktiem.

Play-off 1. kārtu dueta trenētā komanda uzsāka ar Baltkrievijas galvaspilsētas komandu Minskas ”Dinamo”. Četru spēļu summā OHK viegli tika galā ar Baltkrievijas komandu- sērijā 4:0.
Otrās kārtas spēlēs OHK bija, ko pasvīst, jo pretī stājās Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”. Šajā sērija dueta komandai negāja tik viegli, jo Torpedo nedeva viegli slidināties. Tomēr, lai arī bija smagas spēles uzvaru sērijā izcīnija OHK- 4:2.
Konferences finālā OHK tikās ar zvaigžņotu klubu Sanktpēterburgas ”SKA”, tagad likās nu duetam ir cauri, jo SKA komanda visas play-off spēles aizvadīja pārliecinoši. Tomēr, ne bez grūtībām OHK pārkoda arī šo cieto riekstu sērijā- 4:0. Otro reizi treneru karjerā Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš vadīs savu komandu KHL lielajā finālā, kur tiksies ar Georgija Pujaca Omskas ”Avangard”.

OHK Dinamo augstie spēlētāju sasniegumi play-off:

Labākais vārtu guvējs Mihails Aņisins- 13 vārti.

Labākais aizsargs piespēļu dalītājs Konstantīs Govorikovs- 9 piespēles.

Visvairāk gūtie uzvaras vārti Mihails Aņisins- 5 vārti.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.