Harijs Vītoliņš: Ja Lasvegasa izkritīs no play-off, tad Bļugers solīja braukt uz izlasi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aizvadītajā nedēļā tapa zināms, ka vārtsargs Elvis Merzļikins valstsvienībai nepievienosies maijā gaidāmajā Pasaules čempionātā hokejā. Merzļikins kā iemeslu tam minējis, ka valstsvienība nemaksā iztiku, bet viņa pārstāvētais klubs Kolumbusas “Blue Jackets” gan to dara. Merzļikins atzinis, ka starpsezonā koncentrēsies individuālajam treniņu plānam un pavadīs laiku ar ģimeni.

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš situāciju komentēja Sporta Studijai sekojoši. “Ar tiem izteicieniem tomēr ir jābūt uzmanīgiem, jo tā ir valsts pārstāvēšana. Tas tomēr ir arī gods, atbildības sajūta. Ko es gribētu teikt, un tas ir visiem uz priekšdienām, ka nedrīkst valsts pārstāvēšanu izlasē likt zemāk nekā klubu. Tas ir mans uzskats, tu pārstāvi savu valsti, un mums tie spēlētāji nav tik daudz. Mēs visi viņus gaidam. Protams, iemesli var būt dažādi, kāpēc kāds neierodas, bet ir vismaz līdzīgi tas jānovērtē. To tu novērtē tikai pēc tam, kad beidz spēlētāja karjeru.”

Jautāts par Amerikas hokeja līgā spēlējošajiem latviešiem, Vītoliņš minēja, ka šogad redzēt Rūdolfu Balceru un Eduardu Tralmaku Latvijas izlases rindās ir praktiski neiespējami. Taču iespējama Teodora Bļugera pievienošanās valstsvienībai. “Jāskatās, cik viņi tālu tiks, pēc tās situācijas. Tagad arī visi tie pāri NHL ir tik interesanti, ka tur var izkrist jebkurš. Teodors Bļugers arī solīja, ka viņš ir gatavs piebiedroties, ja komanda beigs spēlēt. Sekosim līdzi NHL un paši koncentrēsimies uz to, kas mums ir.” 

Pasaules čempionāts hokejā norisināsies Rīgā un Tamperē no 12. līdz 28. maijam. Latvijas valstsvienība pirmo spēli aizvadīs jau 12. maijā, spēkojoties ar Kanādas izlasi.

Share.

3 Comments

  1. Pingback: Vītoliņš: Spēlētājiem ar tiem izteicieniem tomēr ir jābūt uzmanīgiem, jo tā ir valsts pārstāvēšana | Sportazinas.com

  2. Pingback: Vītoliņš: Spēlētājiem ar izteicieniem tomēr ir jābūt uzmanīgiem, jo tā ir valsts pārstāvēšana | Sportazinas.com

  3. Pingback: Merzļikins krustcelēs – “viena dzīvība” Kolumbusas spēlē un repliku apmaiņa ar Vītoliņu | Sportazinas.com

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.