Toms Andersons: Nezinu kā vēl jāspēlē, lai izrādītu interesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šveices otrajā līgā fantastisku sezonu aizvadīja latviešu hokejists Toms Andersons, kurš regulāro sezonu pēc punktiem noslēdza Topa galvgalī, 45 spēlēs iekrājot 65 (18+47) punktus. Taču nopietni piedāvājumi no augstākās līgas tā arī nav sekojuši. 

Andersona pārstāvētā Šveices komanda “La Chaux-de-Fonds” kļuva par Šveices otrās līgas (SL) čempioni. Finālsērija norisinājās marta beigās, Andersona vienība uzvarēja visās četrās spēlēs un cēla kausu virs galvām. Pats hokejists atzīst, ka sezona aizritējusi ļoti labi. “Galvenais iemesls, ka mums bija tā pati maiņa, kas pagājušogad. Mēs labi saspēlējāmies, bija laba ķīmija,” skaidro Toms Andersons.

Latviešu uzbrucējs norāda, ka starpsezonas laikā īsti nekas nav mainījies. “Kā iesākās sezona, tā viss aizgāja arī līdz sezonas beigām. Bija laba sezona visā tās garumā.” 

“Apakšgala komandām būtu labi, ja viņas nedaudz pastiprinātos, bet augšā labākās pāris komandas četras, piecas, es domāju, ka ar katru duelējās. Vidus komandas ir salīdzinoši vienādas.” tā par šī brīža situāciju Šveices otrajā līgā izsakās Andersons.

Lai gan sezona hokejistam aizritējusi ļoti veiksmīgi, piedāvājumi no augstākās līgas komandām nav saņemti. “Godīgi sakot bija pārsteigums. Nezinu kā vēl jāspēlē, un cik jāmet, lai kādam izrādītu interesi.”

Viens no spilgtākajiem Andersona mirkļiem šosezon, bija metiens vārtos no aizvārtes, ko hokejists izpildīja bez aizķeršanās. “Pāris reizes biju mēģinājis treniņos, pārsvarā tas nesanāca. Ja hokejistam ir pārliecība, tad mēģini viss kaut ko un pārsvarā tas sanāk. Šajā sezonā es labi jutos, komfortabli. Pamēģināju un sanāca. Droši vien ilgi paliks atmiņā.”

Otrās līgas čempiona kauss tika izcīnīts, tomēr uz augstāko līgu Andersona pārstāvētā komanda netika. “Grūti teikt, kas pietrūka. Iesākām ļoti labi. Divās spēles uzvarējām, bet pēc tam zaudējām. Spēka ziņā bijām turpat, bet kaut kas pietrūka katrā spēlē.” Uzbrucējs norāda, ka sezonas sākumā iegūtās 16 uzvaras pēc kārtas ļāva vieglāk iet cauri play-off līdz kausam.

Latviešu uzbrucējs Šveicē ir aizvadījis jau 12 gadus un arī nākamajā sezonā būs  “La Chaux-de-Fonds” komandas sastāvā. “Man ir līgums uz vēl vienu gadu un pēc tam jau skatīsimies, kur vējš pūtīs. Vienmēr mērķis ir tikt augstāk, spēlēt augstākajā līmenī”.

Andersons ir arī viens no tiem hokejistiem, kas atrodas kandidātu sarakstā, lai tiktu iekļauts Latvijas izlasē pasaules čempionātā. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.