HK Dinaburga ģenerālmenedžeris Ruslans Kurelass: “Nekas labs nav bijis – ne kvalitatīvs darbs, ne attīstība”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gaidāmajā sezonā Optibet hokeja līgā (OHL) vairs neredzēsim HK Dinaburga komandu, kura aizvadītajā sezonā ieņēma pēdējo, devīto vietu. No aizvadītām 32 spēlēm, HK Dinaburga komandai izdevās gūt uzvaru vien divās no tām. Intervijā hokejablogs.lv komandas ģenerālmenedžeris Ruslans Kurelass atklāja iemeslus, kāpēc komanda nespēlēs nākamajā sezonā.

“Pilsētas finansējums mums nebija piešķirts, bet spēlēt atkal no sporta skolas, kā pagājušajā sezonā, negribējām, jo sapratām, ka nav izdevies panākt tādus pašus rezultātus kā tad, kad hokeja klubs “Dinaburga” bija atsevišķi.”

Kā atzina Kurelass, komanda tika izveidota uz Daugavpils Ledus sporta skolas (DLSS) bāzes, uzskatot, ka skola spēs par mazākām izmaksām labāk attīstīt komandu, taču tas neizdevās. “Es novērtēju pagājušo sezonu slikti. Komandas rezultāts rāda, ka nekas labs nav bijis – ne kvalitatīvs darbs, ne attīstība. Nevajadzēja atdot komandu sporta skolai, jo skola nespēja ar to tikt galā. Tā nevarēja uzaicināt labus leģionārus, nespēja maksāt algas, līdz ar to komandas līmenis strauji nokrita. Vajadzēja pievērst uzmanību tieši treniņu procesam, jauniešiem, bet tā nebija, pēc kā daudzi Daugavpils hokejisti izklīda pa citām komandām vai beidza hokejistu karjeru.”

Tagad Daugavpils Ledus sporta skola ir fokusējusies tikai uz bērniem un hokeja popularizēšanu pilsētā. “Mērķi ir attīstīt infrastruktūru, izveidot audzēkņu attīstības piramīdu un nākotnē atdzīvināt hokeju pieaugušajiem, kurā varēs spēlēt arī jaunā hokejistu paaudze.”Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.