HK Mogo galvenais treneris Ģirts Ankipāns: “Gribam pacelt Latvijas čempionāta kausu, citādāk nav jēgas piedalīties”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aizvadītajā sezonā HK Mogo ierindojās pirmajā vietā regulārajā sezonā, taču čempionu kausu izcīnīt neizdevās, jo finālā “Mogo/LSPA” piekāpās HK Zemgale/LBTU. Par gaidāmās sezonas mērķiem intervijā hokejablogs.lv pastāstīja HK Mogo galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

“Bez šaubām, mērķis ir viens – mēs gribam pacelt Latvijas čempionāta kausu. Pēdējos gados mums ir izdevies vinnēt regulāros čempionātus par ko nedod kausu. Tad protams, ka mērķis top komandām ir viens, citādāk jau nav jēgas piedalīties.”

Pēc aizvadītās sezonas komandu pametuši vairāki spēlētāji, to skaitā viens no līderiem, Rūdolfs Maslovskis, pārcēlies uz Vācijas trešo līgu. HK Mogo rindās laukumā neredzēsim arī Artūru Ozoliņu un Mārtiņu Poreju, kuri devušies uz HK Kurbads.

“80% no sastāva paliks. Mēs šonedēļ uzsākām treniņus vieglā režīmā, četras reizes nedēļā. Diezgan aktīvi un intensīvi strādājam uz ledus, pietuvināti profesionālam līmenim. Pagaidām mums nāk hokejisti no JAHL (Junioru Attīstības Hokeja Līga) un daži pamatsastāva spēlētāji. Būs jaunpienācēji, kuri atgriežas mūsu komandā pēc sezonas ārzemēs, arī viens spēlētājs, kurš ilgus gadus ir spēlējis izlasē, bet to es dotajā brīdī nekomentēšu,” par gaidāmo sezonu sacīja Ģirts Ankipāns.

Pēc neoficiālas informācijas tapis zināms, ka jauno sezonu HK Mogo rindās aizvadīs arī desmit pasaules čempionātus Latvijas izlasē aizvadījušais Gints Meija.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.