HK “Prizma” pēc trīs gadu neveiksmes: “Centīsimies cīnīties par medaļām”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hokeja klubs “Prizma” ir vecākais virslīgas klubs Latvijā, kas bāzējies Volvo Sporta Centrā. Šogad klubs startēs Baltijas hokeja čempionātā un cīnīsies par medaļām ar Baltijas valstu komandām.

Pēdējās trīs sezonas HK “Prizma” nav bijušas veiksmīgas un komanda ierindojusies “Optibet” hokeja līgas saraksta apakšgalā. Komandas vadītājs un galvenais treneris Ēriks Miļuns intervijā ar hokejablogs.lv norāda, ka plānā nav padoties. “Plāns ir turpināt iesākto! Protams, šogad mēs centīsimies tikt play-off, cīnīties par medaļām un nospēlēt pēdējo gadu labāko sniegumu.”

Miļuns arī atzīst, ka finansiālais jautājums ir liels šķērslis un, līdz ar to, komandas spēlētājiem netiek maksātas algas, kā tas ir citos Latvijas hokeja virslīgas klubos. “Mums budžets teorētiski ir vismazākais, jo mēs esam viena no nedaudzajām komandām, kurām nav pašvaldības atbalsta.” Sponsoru piesaistīšana esot grūta, jo priekšroka tiek dota atpazīstamākajām komandām. “Lielākoties finanses iegūstam no sadarbības partneriem, bērnu vecākiem vai cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti.” 

Komandas tālākais plāns ir uzsākt treniņa procesu līdz ar jūlija beigām. “Mēs sāksim trenēties 31. jūlijā. Treniņnometnes kā tādas mums nav. Gandrīz katru dienu mums ir plānots ledus un sausais treniņš. Jau mazliet esam sākuši darboties, bet virslīga sāks tikai 31. datumā.” Galvenais treneris arī piebilst, ka lielākoties ir izveidotas amatieru komandas, kurās spēlē skolēni, studenti un strādājoši cilvēki, kas arī ietekmē treniņnometnes gaitu.

Par izmaiņām komandas sastāvā galvenais treneris vēl nav gatavs komentēt, bet piebilst, ka tiks saglabāti 90% no iepriekšējās sezonas spēlētājiem. “Pirmkārt, mēs esam saglabājuši vārtos Jāni Auziņu un domāju, ka arī pamatkodols mums saglabāsies. Varbūt būs kādi papildinājumi. Ir ievadītas sarunas un arī izrādīta interese, bet pagaidām sastāva aprises mēs neatklājam.”

Galvenais treneris cer, ka budzēta problēmas tiks kompensētas ar profesionālu treniņprocesu un jauniešu azartu, kas radīs vēlmi izmantot virslīgu kā tramplīnu jauniešu izaugsmei.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.