Latvijas izlases statistika pasaules čempionātā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules čempionāts rit pilnā sparā. Līdz šim Latvijas izlase ir aizvadījusi trīs spēles no kurām ir izdevies uzvarēt vienu. Pirmā spēle pret Kanādu (0:6) un otrā pret Slovākiju (1:2) diemžēl bija neveiksmīgas, tomēr mačs pret Čehiju izrādījās vēsturisks, jo ar rezultātu 4:3 Latvijas izlase Pasaules čempionātā pirmo reizi pārspēja Čehiju.

Sportacentrs.com ziņo, ka šī gada komandas sastāvu veido 66% jeb 16 no 25 spēlētājiem, kas spēlējuši arī pagājušā gada Pasaules čempionātā. Pēc aizvadītajām spēlēm iihf.com mājaslapā vērojama čempionāta statistika. Visas Pasaules čempionāta komandas šobrīd ir aizvadījušas trīs spēles. 

Pēc gūtajiem vārtiem Latvija šobrīd atrodas 13. vietā no 16 komandām. Pēc vairākuma procenta statistikas Latvijas izlase ierindojas pēdējā vietā, kas arī parāda to pie kā mums būtu jāpiestrādā, tomēr pēc mazākuma procenta statistikas Latvija ierindojas sestajā vietā kopā ar Kanādas izlasi.

Latvijas izlase pēc trijām aizvadītām spēlēm kopā nav atvairījusi 11 vārtus, kas mūs ierindo 15. vietā. Šobrīd mums ir par diviem ielaistiem vārtiem mazāk kā Austrijas izlasei, kas ierindojusies kopvērtējuma pašā apakšā. Visaugstākie rezultāti vērojami tieši spēļu apmeklētības statistikā. Tur Latvija ierindojas ceturtajā vietā.

Arī konkrēti Latvijas izlases hokejisti ir vērojami statistikas sarakstos. Gūtajos iemetienos Rodrigo Ābols ierindojas 21. vietā, bet 28. vietu ieņem Oskars Batņa. Vārtsargs Artūrs Šilovs ierindojas 13. vietā no 16 vārtsargiem, kuri Pasaules čempionātā stāvējuši vārtos līdz šim.

Tāpat kāda Latvijas izlases spēlētāja uzvārds parādās visvairāk sodītāko spēlētāju vidū. Jānis Jaks ierindojas 10. vietā  ar kopumā gūtām četrām soda minūtēm. Tādu pašu rezultātu kā Jaks ir ieguvuši vēl 20 spēlētāji.

Latvijas izlasei priekšā vēl četras spēles. Šodien tika aizvadīta spēle pret Norvēģiju, bet vēl priekšā ir mači ar Slovēniju, Kazahstānu un Šveici. 

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.