Miks Tumānovs: Anglijā bija sliktāka ledus kvalitāte nekā Arēnā Rīga

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viens no Latvijas izlases kandidātiem gaidāmajam pasaules čempionātam ir 21 gadu vecais aizsargs Miks Tumānovs. Otro sezonu aizvadīja Somijas otrajā līgā Mestis, bet šobrīd labi sevi apliecina valstsvienības treniņnometnē.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Šveices valstsvienību. Pirmajā spēlē piektdien, ar rezultātu 3:5 pamatlaikā triumfēja Šveices valstsvienība. Vārtus Latvijas izlasē guva Ronalds Ķēniņš, Filips Gundars Buncis un Kaspars Daugaviņš. Pēcspēles metienos rezultatīvi bija Dans Ločmelis un Roberts Bukarts, kas panāca uzvaru Latvijai.

Otrajā pārbaudes spēlē, sestdien, Latvijas izlase revanšējās Šveicei un ar rezultātu 5:1 pamatlaikā svinēja uzvaru. Vārtus Latvijas izlasē guva Toms Andersons, Rodrigo Ābols, Dans Ločmelis, Miks Tumānovs un Mārtiņš Dzierkals. 

Pēcspēles intervijā hokejablogs.lv Miks Tumānovs atzina, ka abas spēles bijušas vienlīdz grūtas. “Bija kaut kādas kļūdas vakar, palabojām tās, uzlabojām spēli un rezultāts arī to parādīja. Abas komandas labi spēlēja.” Jautāts par emocijām pēc gūtajiem vārtiem, Tumānovs atbildēja sekojoši. “Man pirmo reizi sanāca pilnā arēnā pašam uzspēlēt un emocijas fantastiskas. Skatītāji atbalstīja, ļoti labas sajūtas.”

Tumānovs atzina, ka par ledus kvalitāti arēnā sūdzēties nevar. “Es teiktu diezgan laba, mēs, piemēram, Anglijā spēlējām, tur bija sliktāka. Šeit nav par ko sūdzēties.” Sagatavošanās posmu mūsu valstsvienība noslēgs ar spēli 4.maijā, viesojoties Dānijā. Latvijas valstvienība pasaules čempionātu atklās jau pirmajā dienā, 12. maija vakarā, aizvadot maču pret Kanādas izlasi.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.