Dans Ločmelis: Šīs bija manas pirmās spēles pie tik pilnām tribīnēm

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pārbaudes spēlēs pret Šveices izlasi laukumā devās arī 19 gadus vecais uzbrucējs Dans Ločmelis, kurš šosezon spēlēja Zviedrijas U20 līgas komandā “Lulea HF”, 44 mačos sakrājot 59 (25+34) punktus.

28. un 29. aprīlī “Arēnā Rīga” tikai aizvadītas pārbaudes spēles hokejā: Latvija – Šveice. Sestdienas spēlē Latvija piekāpās Šveices komandai ar rezultātu 3:5, tomēr svētdienas spēlē Latvija ņēma virsroku un uzvarēja ar rezultātu 5:1.

Ločmelis jau izcēlās pārbaudes spēlē pret Poliju, kur jaunajam uzbrucējam izdevās apspēlēt pretinieku vārtsargu un gūt vārtus. Arī svētdienas pārbaudes spēlē pret Šveici Ločmelis nepievīla un guva trešos vārtus Latvijas labā, nonākot pie rezultāta 3:1.

Pēcspēles intervijā Ločmelis atzina, ka otrajā pārbaudes spēlē pret Šveici bijis vieglāk koncentrēties. “Man liekas, ka mēs taktiski labāk nospēlējām. Neļāvām viņiem tik viegli tikt mūsu zonā, tādējādi viņi arī guva tikai vienus vārtus. Vairāk koncentrējāmies uz savu spēli, uz savām taktikām.”

Uzbrucējs norāda, ka sestdien uzvarētā pārbārbaudes spēle devusi  lielāku pārliecību, kas arī deva lielāku stimulu nospēlēt labi otrajā pārbaudes spēlē. Ločmelis arī uzsver, ka faniem pilnā arēna spēles laikā devusi papildu stimulu. “Šīs ir manas pirmās spēles pie tik pilnām tribīnēm – tas ir kaut kas jauns. Skatītāji ir tie, kas stumj spēlētājus uz priekšu.”

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.