Miks Tumānovs par spēli zem klajas debess

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs aizvada pirmo pilno sezonu Somijas otrās līgas (Mestis) komandā Rovaniemi “RoKi”. Šobrīd hokejists pēc 46 aizvadītām spēlēm atzīmējies ar 34 (12+22) punktiem, bet viņa pārstāvētā komanda ar 88 punktiem ierindojusies trešajā vietā 14 komandu konkurencē. Latvietis Somijā spēlēja jau pagājušās sezonas izskaņā.

Nupat Tumānovs sevi pierādīja arī “Winter Classic” turnīrā un atnesa komandai uzvaru. “Baigi laba pieredze bija. Ne visi tādas iespējas iegūst, tā kā baigi superīgi bija uzspēlēt ārā, pilnīgi cita sajūta nekā iekšā spēlēt. Fani varbūt nebija pat tik daudz kā mums nāk uz mājas spēlēm, bet tā atmosfēra, likās, ka tur ir daudz vairāk fanu, nekā tiešām bija.”

Šī turnīra mači tika aizvadīti ārā, zem klajām debesīm. Latviešu hokejists turnīrā atzīmējas ar diviem vārtu guvumiem, realizējot arī skaitlisko vairākumu, bet vēlāk raidīja ripu tukšos vārtos un noslēdza spēli.

Trešdienas vakarā latvieša pārstāvētā “RoKi” komanda pie sevis uzņēma Latvijas čempioni “Zemgale/LLU”, kas zaudēja ar graujošu 0:9 rezultātu un atzina Tumānova komandas pārākumu.

Sarunu ar Miku Tumānovu klausies podkāstā “Devītnieks”.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.