OHL pirmo reizi startēs Igaunijas komanda

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Optibet hokeja līgai (OHL) dalību pieteikusi arī Igaunijas komanda Tallinas “Panter”, kas ir pirmā Igaunijas komanda, kas spēlēs OHL. Komandas mājaslapā hcpanter.ee norādīts, ka treniņu bāze ir Hāberstas ledus halle Rocca al Mare.

Iepriekšējā sezonā Tallinas komanda spēlēja Igaunijas vadošajā hokeja līgā (Coolbet hokeja līga). Kopā 24 spēlēs tika nopelnīti 39 punkti, kas ļāva ierindoties otrajā vietā septiņu komandu konkurencē. Izslēgšanas spēļu finālsērijā Tallinas “Panters” piedzīvoja zaudējumu latviešu HK “Kurbads”. 

Tallinas “Panter” vadītājs un trenera asistents Kaupo Kaljuste intervijā ar hokejablogs.lv norāda, ka sezonas mērķis ir sasniegt izslēgšanas spēles, parādīt konkurētspējīgu hokeju un piesaistīt cilvēkus hokejam.

Kaljueste skaidro, ka hokeja skola rēķinās ar to, ka izdevumi dodoties uz sacensībām palielināsies, bet galvenais mērķis dalībai OHL esot jauniešu attīstība. “Mēs vēlamies dot iespēju jaunajiem igauņu spēlētājiem spēlēt profesionālu hokeju.” 

Dalībai OHL palīdzēs komandas budžets, kas šogad esot palielinājies, lai varētu attīstīt komandas mērķus. Šosezon komandā dalību turpinās daudzi spēlētāji no iepriekšējās sezonas, bet komandai esot pievienojušies arī vairāki jauni un interesanti spēlētāji. 

“Panters” komanda jau no 31. jūlija uzsākusi treniņnometni, lai gatavotos jaunajai sezonai. Treniņnometne ilgs līdz 31. augustam un galvenā trenera amatā paliks Mārts Ērme. 3. septembrī HK “Kurbads” un Tallinas “Panters” aizvadīs pārbaudes spēli.

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.