Savickis pēc “Dinamo” debijas sezonas Latvijā: “Esam nolaidušies uz zemāku sistēmu”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā zināms, Rīgas “Dinamo” izstājās no KHL (Kontinentālās hokeja līgas) 2022. gada februārī pēc Krievijas sāktā kara Ukrainā. 2022./23. gada sezonu komanda aizvadīja OHL (Optibet hokeja līgā). “Dinamo” ierindojās trešajā vietā, pusfinālā lielā sakāvē piekāpjoties HK Zemgale/LBTU komandai.

Intervijā hokejablogs.lv komandas padomes priekšsēdētājs Juris Savickis atzina, ka gaidāmo sezonu Rīgas “Dinamo” izlaidīs. “Lēmums pieņemts tāds tamdēļ, ka gribam paskatīties, kā līga attīstīsies tālāk un tad domāsim par nākamo sezonu. Nebijām sevišķi apmierināti gan ar mūsu sniegumu, gan izskatījās, ka līgai vēl ir, kur augt.”

Aizvadīto sezonu Savickis vērtē gan pozitīvi, gan negatīvi. “Bija gan patīkami, gan nepatīkami momenti. Vinnējām interesantas spēles, citas atkal zaudējām. Sports paliek sports.”

Kā atzina Juris Savickis, Rīgas “Dinamo” ir izskatījuši iespējas spēlēt Slovākijā un Austrijā. Ir bijuši dažādi piedāvājumi, bet komandas kopīgais lēmums bija izlaist gaidāmo sezonu. “Šajā sezonā mēs nekur nespēlēsim. Es teikšu tā – esam nolaidušies no visaugstākās Kontinentālās hokeja līgas uz kaut kādu pilnīgi zemāku sistēmu, mēs gribam saprast, kā tas strādā.”Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.