Sējējs: Mēs nespēlējam slikti, bet beigās pietrūka pacietība

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

HK “Liepāja” vakardienas mačā pret HK “Olimp/Venta 2002” guva savu pirmo uzvaru šajā izslēgšanas spēļu sērijā, panākot piekto spēli. Šobrīd sērijā vadībā ir HK “Olimp/Venta 2002” komanda ar rezultātu 3:1 un nākamā spēle tiks aizvadīta jau rītdien INBOX.LV ledus hallē (19.00). Spēles ir noslēgušās ar rezultātiem 0:2; 2:5; 3:5 un 3:1. Savu komentāru pēc vakardienas uzvaras hokejablogs.lv sniedza Liepājas komandas galvenais treneris Normunds Sējējs. 

– Kādi spēles aspekti izšķīra vakardienas rezultātu? Kas pietrūka pirmajās trijās spēlēs?

– Galvenokārt rezultātu izsķīra spēle vairākumā un mazākumā, jo izslēgšanas spēlēs šī ir viena no svarīgākajām lietām. Ja tu vari iemest vairākumā un neielaist mazākumā, tad tas ir viens no pamatiem veiksmīgai spēlei. Es nevaru teikt, ka iepriekšējajos mačos mēs spēlējām slikti, bet uz spēles beigām mums nedaudz pietrūka pacietības. Kaut kur nepacietīgi nospēlējām, kāds norāvās no savas vietas vai aizskrēja nepareizi, nospēlēja nepareizi un tika zaudēti vārti. Tas ietekmēja spēles likteni. Arī iepriekšējā spēlē it kā viss bija labi nospēlēts un tad ielaidām divus vārtus pēc kārtas neapzinīgu rīcību dēļ, kas principā vakardienas spēlē nebija. Izturējām līdz galam pacietīgi, nospēlējām tā kā vajadzēja un bija pelnīta uzvara.

– Kāds ir Emīla Ločmeļa veselības stāvoklis pēc vakardienas spēka paņēmiena, kad no spēles viņu aizveda ar nestuvēm? 

– Cik es zinu viss ir kārtībā. Viņš bija slimnīcā, izskatījās, ka būs drausmīgāks iznākums, bet  šobrīd ir neliels smadzeņu satricinājums un šodien izmeklēs kakla skriemeļus, lai pārbaudītu vai viss ir kārtībā. Protams, ka šosezon viņš diez vai spēlēs, bet ir jauns puika un ar veselību viss būs labi. 

– Kādiem spēles elementiem jāpievērš pastiprināta uzmanība, lai izcīnītu uzvaru nākamajā mačā?

– Mums pagājušajā spēlē Miķelis Rēdlihs iemeta divus vārtus un viņš ir spēlētājs, kam jāpievērš uzmanība. Nedrīkst viņu pazaudēt, viņš ir pietiekami ātrs un tehnisks, kurš ne velti tik ilgus gadus spēlēja KHL. Latvijas čempionātā Miķelis arī diezgan izceļas, tāpēc ir jāpievērš viņam lielāka uzmanība un nedrīkst atstāt viņu vienu pašu. Protams, jāspēlē tāpat aktīvi un agresīvi, tad arī būs rezultāts.

– Vai ir kāds spēlētājs, kuru vēlies uzteikt?

– Gribētos uzsvērt visu komandu, nevis izteikt kādu spēlētāju konkrēti. Visas šīs četras spēles, izņemot varbūt pirmo spēli INBOX.LV ledus hallē, kurā mes nebijām īsti gatavi izslēgšanas spēļu hokeja cīņai, bija labas un tajās notika īsta cīņa. Tomēr varēja redzēt, ka “Olimp/Venta 2002” komandā ir nedaudz pieredzējušāki spēlētāji, kuri mūsu kļūdas spēja izmantot. Mums arī bija neslikti momenti, tomēr tos nepratām izmantot. Visa komanda kopumā ir saņēmusies un spēlē, neskatoties uz to, ka mēs esam zaudējuši daļu spēlētājus un vakar uz ledus kāpa pieci spēlētāji, kuriem ir 20 gadi vai jaunāki. 

– Vai tomēr Bruno Zabis un Mārtiņš Oskars Freimanis nepietrūkst šajā izslēgšanas spēļu sērijā?

– Nu ko nozīmē pietrūkst vai nepietrūkst? Es pie šī temata vispār negribu atgriezties.

– Kādas prognozes šī vakara spēlei starp HK “Mogo/LSPA” un HK “Zemgale/LLU”?

– HK “Mogo/LSPA” vairs nav iespējas kļūdīties. Savukārt HK “Zemgale/LLU” komandai ir jāsper pēdējais solis, kurā pēdējā uzvara nāk visgrūtāk. Galvā jau sēž iekšā, ka tulīt, tulīt jau uzvarēsim, bet otra komanda vienmēr uz šādu spēli iet kā uz pēdējo. Es domāju, ka būs laba un sīva spēle, bet tomēr nosliecos par labu Jelgavas komandai, domāju, ka viņi uzvarēs un noslēgs sēriju.

Šobrīd izslēgšanas spēļu otrajā pārī sērijas rezultāts ir 3 pret 1 HK “Zemgale/LLU” vadībā. Šis pāris šodien aizvadīs piekto maču izslēgšanas spēļu kārtā. Līdzīga situācija ir arī pārī starp HK “Olimp/Venta 2002” un HK “Liepāja”, kur rezultāts ir 3:1 “Olimp/Venta 2002” komandas labā. 

Share.

1 Comment

  1. Pingback: HK "Olimp/Venta 2002" pārliecinoši iesoļo Latvijas hokeja čempionāta finālā - Hokeja Blogs

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.