Toms Andersons dominē Šveices hokejā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Toms Andersons Šveices otrās līgas rezultatīvākais spēlētājs bija pamatturnīrā (65 p) un tagad ieņem otro (17 p)vietu izslēgšanas spēlēs. Šobrīd latviešu hokejists jau otro sezonu pārstāv “La Chaux-de-Fonds” komandu, kas bāzējusies pie Šveices un Francijas robežas. 
Šobrīd Andersons pierāda sevi izslēgšanas spēlēs. Uzbrucēja pārstāvētā komanda pārvarējusi ceturtdaļfinālu un iekļuvusi nākamajā kārtā. “Es domāju, ka mēs paši zinājām, ja mēs turpināsim spēlēt tā pat kā otro sezonas daļu, tad problēmām var teikt, ka nevajadzētu būt. Esam pelnīti pusfinālā, bet tagad viss sākas no nulles, balta lapa, visi ieprikšējie rezultāti ir aizmirsti un sākās cīņa no jauna.’’
Septiņās play-off spēlēs uzbrucējs parādījis apbrīnojamu sniegumu – četri vārti un 14 rezultatīvas piespēles. Vakardienas komandas panākumā Andersons guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.
Andersons norāda, ka šobrīd komandas plānos nav doties uz augstāko līgu. “Mēs zinam, ka mēs tur varam būt, bet mums galvenais ir pārvarēt šo kārtu, tikt finālā un tad jau čempionu tituls ir tas pēc kā mēs ejam. Tikšana augstākajā līgām, tas jau ir tikai tāds bonuss par šo sezonu.”
“La Chaux-de-Fonds” pusfinālā šobrīd ir vadībā sērijā ar 2:1 pret “Thurgau” komandu.
Vairāk par Toma Andersona sezonu un nākotnes plāniem klausies podkāstā “Devītnieks”.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.