Turies balansā – Līdzsvara dēlis

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdzsvars uz ledus ir būtiskākā īpašība – uzkāpjot uz slidenās virsmas tava pirmā doma būs, kā noturēt līdzsvaru. Līdzsvara dēlis nav rīks ar kura palīdzību var iemācīties slidot, neuzkāpjot uz ledus, bet tas stiprina fizisko sagatavotību. 

Līdzsvara dēlis var noderēt atlētiskiem cilvēkiem treniņiem mājās, kā arī to var izmantot āra apstākļos. Tuvojoties Ziemassvētkiem, līdzsvara dēlis būtu laba dāvana zem eglītes kādam sportiskam draugam, vai arī sev pašam. Kāpēc?

  • Līdzsvara dēlis uzlabo veiklību un spēj pielāgoties dažādu ārēju apstākļu izmaiņām, nodarbojoties ar jebkuru sporta veidu.
  • Hokejā bieži jāmaina virzienu maiņa laukumā, to laikā nezaudējot līdzsvaru uz slidām. Līdzsvara dēlis palīdzēs uztrenēt ne tikai iemaņas, bet arī instinktīvi izpildot kustības. 
  • Trenējoties uz līdsvara dēļa ir drošības sajūta arī iesildoties ārpus spēles laukuma. Būtiska ir iesildīšanās pirms treniņiem un spēlēm, līdzsvara dēlis vienmēr nebūs līdzi hallē, bet sagatavošanos nodarbībai var veikt arī mājās. Uztrenētās muskuļa grupas uz rīka mazinās riskus arī iedzīvoties traumās.
  • Līdzsvara dēlis palīdz uzlabot stāju, ņemot vērā, ka lielāko dienas daļu pavadām nepareizā sēdus pozā. Sekas tiek novērstas tikai brīdī, kad jūtamas sāpes, piemēram, mugurai un tad tiek meklētas iespējas fizioterapeita apmeklējumam, taču to var novērst.
  • Ķermenis reaģēs ātrāk pēc treniņiem uz līdzsvara dēļa, efektīvi izmantojot muskuļa grupas, kas trenētas. 

Ja pieredze uz balnša dēļa nav bijusi, tad pirmajā reizē būs jāpielāgojas līdz pusstundai, lai izprastu līdzsvara būtību. Dzīvoklī balansējot uz grīdas ieteicams palikt apakšā vingrošanas matraci, lai nesaskrāptētu grīdu un netrenkātu kaimiņus. Pirmajā reizē noderīgi ir paņemt nūju pret kuru atbalstīties, noder arī siena pie kuras pieturēties, lai gūtu pārliecību uz nestabilā dēļa. 

Līdzsvara dēli var iegādāties HOKEJAM.LV, kur pieejams plašs produktu klāsts hokejam, kā arī trenišiem iekštelpās un āra apstākļos. 

Reklāmraksts.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.