Merzļikins: Iesākumā NHL atļāvos pārāk daudz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Starp šīs sezonas NHL vārtsargiem, kuri aizvadījuši vismaz sešas spēles, Elvis Merzļikins ir labāko pieciniekā atvairītajos metienus un vismazāk ielaistajos vārtos. Pilnu sarunu ar vārtu vīru par veiksmīgo sezonas sākumu, dārza darbiem vasarā, neiekļaušanu starp pirmajiem trim Latvijas izlases spēlētājiem Olimpiādē un citiem aktuāliem tematiem jau drīzumā Viaplay Sport Latvia lapā.

“Es domāju, ka šovasar notrenējos vislabāk savā karjerā. Daudz koncentrējos uz tehniku ar savu vārtsargu treneri – skatījāmies video un mācījos jaunas nianses,” par starpsezonā ieguldīto darbu ar vārtsargu treneri Meniju Legasī stāsta Merzļikins. “Šī sezona būs gara, tāpēc daudz jākoncentrējas, lai pagarinātu baterijas ilgumu un izvilktu visu gadu.”

Pēc divu gadu pārtraukuma NHL atgriežas ar pilnu 82 spēļu sezonu, bet Merzļikinam papildu tam nāks arī dalība Latvijas izlases sastāvā Olimpiādē. Debiju lielajā līgā Merzļikins sāka auksti ar septiņiem ielaistiem vārtiem pret Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”, līdz pirmajai uzvarai latvietim nācās gaidīt desmit spēles.

“Kad es ierados NHL, es zināju, ka šeit ir labākie spēlētāji, bet nerespektēju līgu un spēles ziņā atļāvos pārāk daudz. Visi zina, ka man patīk spēlēt ar nūju un iesākumā es ar to pārspīlēju. Ja Šveicē es devu piespēles pāri visam laukumam, tad šeit man vienreiz nesanāca – ielaidām golu un zaudējām spēli.”

“Blue Jackets” komandu pārstāv desmit dažādu tautību spēlētāji, un viens no tiem ir Aleksandrs Teksjē, kura pārstāvētā Francijas izlase pirms sezonas sākuma kapitulēja Rīgā Latvijas hokejistiem Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

“Mēs pirms spēles saderējām, viņš man vēl ir parādā. Spēle bija ļoti skaista, negribas iet un jokot pārāk daudz, jo noteikti viņam ir sāpīgi.”

Pilnu interviju ar Elvi Merzļikinu skaties jau ceturtdien Viaplay Sport Latvia lapā.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.