Punnenovs nākamajā sezonā pametīs “Tigers” vienību

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs paziņojis SCL “Tigers” menedžerim Markam Eihmanam, ka šī viņam būs pēdējā sezona kluba rindās. 

27 gadus vecais latviešu vārtu vīrs pēdējās septiņas sezonas spēlējis “Tigers” kluba sastāvā. “Mums tas ir jāpieņem,” madijā swisshockeynews.ch citēts kluba menedžeris Eihmans. “Tagad vārtsargs Roberts Maijers ir mūsu galvenā prioritāte.” 32 gadus vecais Maijers šobrīd ir izīrēts “Tigers” vienībai no cita Šveices kluba HK “Davos”. 

Pašlaik konkrēti nav zināms, kur nākamo sezonu aizvadīs Punnenovs, bet ir izskanējušas pāris komandas, kuras varētu būt latvieša vārtu vīra nākamā mājvieta – HK “Lugano” vai latvieša Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Lozanas komanda. Šajā sezonā latvietis laukumā devies 11 spēlēs, vidēji mačā ielaidis 3,5 vārtus un atvairījis 91,2% pretinieku metienu.

Latvijas izlases vārtsargs Punnenovs aizvada devīto sezonu Šveices augstākajā hokeja līgā, bet teju katrā sezonā vārtu vīru ir piemeklējušas dažādas traumas. Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš uzteica, ka Punnenovs sevi labi apliecināja Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā un ir strap trim Latvijas spēcīgākajiem vārtsargiem. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.