Bijušajam KHL līderim sezona NHL noslēgusies priekšlaicīgi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iepriekšējo divu sezonu vienam no KHL labākajiem punktu guvējiem Dmitrijam Jaškinam atgriešanās NHL noslēgusies ar iedzīvošanos savainojumā. 

Arizonas “Coyotes” uzbrucējs Dmitrijs Jaškins spēlē pret Nešvilas “Predators” komandu (1:4), saņemot piespēli viduszonā mainīja slidošanas virzienu, līdz “Predators” aizsargs Marks Boroveckī čeham priekšā izlika celi. 

Arizonas “Coyotes” apskatnieks Kregs Morgans sociālo mediju vietnē Twitter norādīja, ka sezona 28 gadus vecajam uzbrucējam, visticamāk, ir noslēgusies. “Predators” aizsargam pēc epizodes pienācās 5 minūšu noraidījums un izraidīšana no spēles. Pēcāk Boroveckī bija saruna ar NHL spēlētāju drošības komiteju, bet nekādas tālejošākās diskvalifikācijas nesekoja.

Pēc diviem veiksmīgiem gadiem Maskavas “Dynamo” komandā ar 123 punktiem 117 spēlēs čehu uzbrucējs atgriezās NHL, vienojoties ar līgas pastarīti Arizonas “Coyotes” par vienas sezonas līgumu 3,2 miljonu dolāru vērtībā. Koijoti šosezon 15 spēlēs izcīnījuši tikai vienu uzvaru, savukārt Jaškins lielākoties spēlēja komandas trešajā vai ceturtajā virknējumā un 12 spēlēs atdeva vienu rezultatīvu piespēli. 

2011. gadā ar 41. kārtas numuru čehu draftēja Sentluisas “Blues” vienība, kurā Jaškinam par vietu pamatsastāvā nācās cīnīties četras sezonas. No 2013. līdz 2018. gadam Jaškins pavadīja “Blues” organizācijā, bet 2018./19. gada sezonu Vašingtonas “Capitals” rindās. Sezonu vēlāk viņš pievienojās Maskavas “Dynamo” komandai un pirmajā gadā tika atzīts par regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju. 

Šajā sezonā “Coyotes” sastāvā Jaškinam bija iespēja spēlēt otrajā vairākuma brigādē, toties līdera dotības viņš apliecināja fiziskajā spēlē, izpildot visvairāk spēka paņēmienus komandā – 47. Ļoti iespējams, ka nākamajā sezonā čehu uzbrucējs atgriezīsies KHL.   

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.