Bļugers atklāj veiksmīgā mazākuma iemeslus

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pitsburgas “Penguins” latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers pirms gaidāmajām piecām spēlēm sešās dienās pastāstīja, kāpēc mazākuma brigāde saņem tik daudz uzslavu.

“Mēs šobrīd atrodamies vairāk uz vienas lapas. Mēs, protams, cenšamies spēlēt agresīvi, kā arī spējam viens otru labi nolasīt un paredzam viens otra darbības,” veiksmīgo spēli ar maiņas biedriem mazākumā komentē Teodors Bļugers. “Ja viens spēlētājs dodas izdarīt spiedienu, tad nākamais aiz viņa zina nāk palīgā. Šodien būs labs izaicinājums, tā būs iespēja spert vēl vienu soli uz priekšu.”

Centra uzbrucējs šajā sezonā ir guvis divus no trijiem Pitsburgas “Penguins” vārtiem mazākumā. Rezultatīvākais latviešu hokejists ar septiņiem gūtiem vārtiem mazākumos ir Bufalo “Sabres” pašlaik traumētais uzbrucējs Zemgus Girgensons. 

“Grūtākais būs atkopšanās, bet mēs uz to tā neskatamies. Galvenais ir šodienas spēle un tā jācenšas uzvarēt. Mēs tik ļoti neskatāmies kādas būs nākamās spēles piecu dienu laikā, bet fokusējamies tieši uz šodienu”.

Šonakt Pitsburgas “Penguins” savā laukumā centīsies turpinās savu piecu spēļu uzvaru sēriju pret Bostonas “Bruins” vienību. Teodors Bļugers pēdējās četrās spēlēs ir iekrājis četrus (1+3) punktus un šonakt var sasniegt jaunu latviešu hokejistu rekordu kopš 2002. gadā Sanda Ozoliņa iespētā, sakrājot punktus piecās spēlēs pēc kārtas. Spēles sākums plkst. 1.00. 

Latvietis ir arī starp desmit labākajiem NHL aizsardzības spēlētājiem.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.