Latviešu neskartais Toronto “Maple Leafs” – Kristiāns Rubīns debitē NHL

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājuši desmit gadi kopš NHL spēlējis kāds latviešu aizsargs, Toronto “Maple Leafs” galvenais treneris Šeldons Kīfs ir apliecinājis, ka naktī no otrdienas uz trešdienu (2.00) laukumā pret Kolumbusas “Blue Jackets” dosies Kristiāns Rubīns.

Trīs lietas labas lietas. Trešajā izsaukumu uz NHL komandu aizsargs Rubīns beidzot tiks pie spēlēšanas. Pirmdienas vakarā latviešu aizsargs saņēma informāciju, ka būs nepieciešama palīdzība lielajai komandai, tiesa gan oficiāls paziņojums nāca dienu vēlāk. Spēli pret Kolumbusas “Blue Jackets” latvietis uzsāks trešajā aizsargu pārī ar Timotiju Liljegrenu. 11. decembrī Rubīns svinēs 24. dzimšanas dienu. 

Latvietis aizstās zviedru aizsargu Rasmus Sandīnu, kuru spēlē pret Vinipegas “Jets” satraumēja Nīls Pionks. Kanādas derbijā uzvaru ar 6:3 izcīnīja “Jets” hokejisti, bet vairāki spēlētāji saņēma mutisku un finansiālu rājienu par rupjajiem izgājieniem. Zviedru aizsargs laukumu pameta ar komandas biedru palīdzību, un traumas dēļ viņam nāksies izlaist vismaz 2-3 nedēļas (pārkāpums pret Sandīnu sk. 2.50 min).

Kristiāns Rubīns spēlē pret Kolumbusas “Blue Jackets” nebūs vienīgais latvietis laukumā. Savu 15 maču šajā sezonā “Blue Jackets” vārtos aizvadīs Elvis Merzļikins, ar kuru komanda šosezon piedzīvojusi tikai četrus zaudējumus. 

Toronto “Maple Leafs” ir komanda zem lielākās lupas NHL no fanu un mediju puses. Piemēram, medijs TSN kādā no sociālā medija Instagram ierakstiem publicēja, ko spēlētāji darīs savā brīvdienā. No vienas puses pilnīgi bezjēdzīga informācija, bet tas parāda, ka mediji hokejistiem seko ik uz soļa un ja būs iespēja, tad ļausies kritizēšanas ūdenskritumiem.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.