2021. gada Pasaules čempionāts hokejā – Latvijas prestiža celšana

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar Pasaules čempionāta hokejā 2021. oficiālo partneri “BITE Latvija” un Latvijas Hokeja federācijas oficiālo atbalstītāju “OPTIBET” šī gada 7. maijā rīkoja vēl nebijušu nozares pasākumu “Pasaules hokejs Latvijā”. Konferences laikā tika apspriesti tādi temati, kā atbalsts hokeja attīstībai Latvijā, turnīra orgkomitejas darbs, infrastruktūras sagatavošanas izaicinājumi, pārbaudījumi sporta un pasākumu organizācijas nozarei, kā arī citas tēmas. 

Turnīra orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis par turnīra organizēšanas lielākajiem izaicinājumiem.

“Atsevišķi komandu pārstāvji ir bijuši apskatīt ģērbtuves. Daži atteicās no tās ģērbtuves, kas bija piedāvāta un beigās izrādās, ka tā bija lielāka – viņu pašu kļūda. Latvijas komanda jau savā ģērbtuvē ir iekārtojusies un ir laimīgi,” stāsta “Arēna Rīga” valdes priekšsēdētājs Ģirts Krastiņš. Diskusijas dalībniece arī SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Gemze.

“Jo ātrāk mēs atradīsim veidus kā lieli pasākumi pie mums var notikt, jo ātrāk atvilināsim starptautiskos tūristus,” teica “Rimi Rīgas maratona” organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords. Diskusijā piedalās arī Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss. 

“Grūtības ir īsais termiņš un tas ir primārais izaicinājums. Kā jau iepriekš minēju šis gads ir viens liels izaicinājums,” pauda Diāna Šmite Bite Latvija mārketinga vadītāja.

“Tagad mēs runājam par to, ka Daugavas stadiona halli nevar laikā nodot, bet tajā laikā hallei nebija jumts, visi slidoja ziemā un bija laimīgi,” sacīja Enlabs /Optibet/ operacionālais vadītājs Dainis Niedra. 

“Latvijā sports ir viena no tām industrijām ar kuru varam lepoties un tas mums ir jāparāda pasaulei. Mēs esam viesmīlīga un strādīga nācija,” stāstaLHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

2021. gada Pasaules čempionāts hokejā norisināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam. Turnīru vienlaicīgi atklās divas spēles: Krievija pret Čehiju, plkst. 16:15, Olimpiskajā sporta centrā un otrā – Vācija pret Itāliju Arēnā Rīga.

Ieguvumi un zaudējumi gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.