Krišjānis Rēdlihs: Nākamajās spēlēs svarīga ir parliecība un ticība

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas izlase vakardien aizvadīja savu ceturto spēli pasaules čempionātā hokejā, spēlē piekāpjoties ASV izlasei ar rezultātu 4:2. Pēc šī vakara zaudējuma hokejablogs.lv uz sarunu aicināja tagadējo HK “Mogo” komandas aizsargu Krišjāni Rēdlihu, kurš pasaules čempionāta sagatavošanās posmā bija ar Latvijas izlasi. 40 gadus vecais hokejists Latvijas izlasi ir pārstāvējis deviņos pasaules čempionātos. Hokejists dalījās ar savu skatījumu par aizvadīto spēli pret ASV hokejistiem.

-Kā jūs vērtējat aizvadīto spēli pret ASV izlasi?

-Es šo spēli vērtēju ļoti pozitīvi. Spēle bija jautra un interesanta. It īpaši man patika Latvijas izlases sniegums otrā perioda sākuma, jo mēs spējām spēlet agresīvi un aktīvi pretinieku zonā. Man arī patika Latvijas izlase otrajā un trešajā periodā, jo mēs nebaidijāmies spēlet augstu ASV aizsardzības zonā. Bet kopumā man simpatizēja šī spēle un prieks, ka vīri cīnijās un atdeva visus savus spēkus.

-Kas pietrūka Latvijas izlasei pret amerikāņiem?

-Domāju, ka Latvijas izlasei šovakar pietrūka realizācija. Varbūt arī aizsardzība varējām labāk nospēlet. Bet visa visumā Latvijas izlase izskatījas labi un neslikti.

-Kādus Latvijas izlases hokejistus jūs varētu izcelt pēc spēles pret ASV izlasi?

-Man ļoti patika nomināli ceturtā maiņa Krastenbergs-Batņa-Marenis. Tiešām ceturtā maiņa izskatijās ļoti labi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Protams arī liels prieks, ka Renārs Krastenbergs guva savus pirmos vārtus pasaules čempionāta.

-Kas ir jāpaņem no šīs zaudējuma nākošajām turnīra spēlēm?

-Latvijas izlases hokejistiem vairāk jāspēlē uzbrukumā caur aizsargiem uz zilo līniju. No šī zaudējuma ir jāņem tikai vienīgi pozitīvas un labas domas. Uz nākamajām spēlēm ir jāņēm mūsu aktivitāte un pašaizliedzība. Nākamajās spēlēs mums būs arī svarīga parliecība un ticība saviem spēkiem.

-Zinām, ka Latvijas izlasei ir vel atlikušas trīs spēles šajā turnīra. Ko jūs novēlētu Latvijas izlases vīriem turpmāk?

-Es Latvijas izlases vīriem novēlu būt pārliecinošiem un aktīviem ar ripu. Kā arī mūsu hokejistiiem novēlu spēlet agresīvu un pašaizliedzīgu hokeju. Lai atlikušajās spēlēs mums izdodās pildīt savus pareizos lēmumus.