Latvijai zaudējums pēcspēles metionos Norvēģijai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Otrā Pasaules čempionāta nedēļa ir sākusies. Arī šodien dienas griezumā netrūka spriedzes un pārsteigumu.

Jau dienas pirmajā pusē Kazahstāna ilgi turējās pretī Kanādai. Pirmie rezultātu atklāja kanādieši, pirmajā periodā. Otrās trešdaļas sākumā viņiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, taču Kazahstānas valstsvienība rezultātu izlīdzināja trešā perioda sākumā. Perioda turpinājumā Kanādas izlase guva vēl divus vārtus un izcīnīja uzvaru 4:2.

Tajā pašā laikā Lielbritānijas izlase spēlēja pret Zviedrijas valstvienību. Pirmie rezultātu atklāja Lielbritānijas izlases spēlētāji, bet šie bija vienīgi vārti, kurus viņiem izdevās gūt šajā mačā. Zviedrijas izlase turpinājumā pretinieku vārtos raidīja četras ripas. Metienu atšķirība šajā mačā bija 56 pret 14 zviedru labā.

Vakara spēlē starp Baltkrievijas un Dānijas izlasēm bija saspringta. Pirmie rezultātu atklāja baltkrievi, bet dāņiem rezultātu izdevās atspēlēt neilgi pēc tam. Otrajā trešdaļā vadībā izvirzījās Baltkrievijas izlase, taču trešajā periodā Dāņi guva četrus vārtus un izcīnīja 5:2 uzvaru.

Latvijas izlasei mačā pret Norvēģiem negāja viegli. Pirmie vārtus guva tieši norvēģi jau ceturtajā minūtē. Latviešiem gan izdevās rezultātu atspēlēt un arī izvirzīties vadībā jau pirmajā periodā. Otrajā trešdaļā rezultāts tika izlīdzināts. Trešajā trešdaļā vadībā jau izvirzījās Norvēģijas izlase, tomēr gandrīz astoņas minūtes vēlāk latviešiem izdevās panākt 3:3. Spēles liktenis tika izšķirts pēcspēles metienos, kuros uzvaru izcīnīja norvēģi.
Vārtus Latvijas labā guva Renārs Krastenbergs, Ronalds Ķēniņš un Kristiāns Rubīns. Nākamā spēle Latvijas izlasei paredzēta 30. maijā pret Somiju 20:15.