Oskars Bārtulis: Domāju, ka mums nevajadzētu uztraukties par Itālijas spēli

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas hokeja izlase vakar aizvadīja savu otro spēli Pasaules čempionātā hokejā. Latvijas pretiniece Kazahstāna pārsteidza mūsu puišus ar agresīvu un ātru hokeju. Pēcspēles metienos uzvaru izdevās izcīnīt Kazahstānas valstsvienībai. Pēc zaudējuma hokejablogs.lv uz sarunu aicināja bijušo NHL spēlētāju, vairākkārtēju Latvijas izlases spēlētāju un treneri Oskaru Bārtuli.

-Kādas ir jūsu emocijas pēc Latvijas izlases aizvadītās spēles pret Kazahstānu?

-Neteikšu uzreiz, ka šī spēle bija neveiksmīga. Uzskatu, ka vajag novērtēt pretinieku. Kazahstāna ir diezgan pieredzējusi un spēcīga komanda. Mēs zinām, ka Kazahstānas izlasē ir vairāki KHL līgas spēlētāji, kā arī vairāki naturalizētie hokejisti. Kazahstāna nav tas vieglākais pretinieks, it īpaši ja dienu iepriekš mēs tikāmies pret Kanādas izlasi. Varēja redzēt, ka Latvijas izlases vīriem nebija svaigums. Taču kopsummā cepuri nost Latvijas izlasei. Varēja redzēt, ka visa komanda centās un cīnījās līdz galam, žēl ka zaudējām.

-Kādēļ Latvijas izlasei pret Kazahstānu neizdevās biežāk apdraudēt pretinieku vārtus?

-Latvijas izlasei bija grūtības veikt kvalitatīvus un labus metienus. Bija grūtības ielauzties pretinieka zonā. Iespējams tādēļ arī nebija mums tik daudz metieni. Bet ir jāsaprot, ka Latvijas izlase iepriekšējā spēlē pret Kanādu atstāja ļoti daudz enerģiju un spēkus. Varbūt arī tādēļ bija tik smagnēji veikt metienus.

-Kā, jūsuprāt, jūtas spēlētāji pēc vakardienas zaudējuma?

-Protams, neviens nemīl zaudēt. Noteikti izlases hokejisti jūtas nepatīkami pēc zaudējuma pret Kazahstānu. Uzskatu, ka starts šajā čempionātā Latvijas izlasei nav tas sliktākais. Punktu pret Kazahstānu izcīnījām, tāpēc nav jānokar galvas un jāturpina cīnīties par ceturtdaļfinālu.

-Varbūt saskatījāt kādas pozitīvas nianses pēc spēles ar Kazahstānu?

-Kā mēs visi varējām redzēt, pozitīvais ir tas, ka Latvijas hokejisti atdeva visus savus spēkus un emocijas šajā spēlē. Mēs visi redzējām, kā papildlaikā mazākumā džeki cīnījās līdz galam.

-Kurus spēlētājus jūs varētu izcelt pēc neveiksmīgā zaudējuma?

-Konkrēti vienu es izcelt nevarētu, bet man ir prieks par Matīsu Kivlenieku. Matīss tiešām abās spēlēs ļoti daudz izcēlās.

-Zinām, ka nākamā spēle pret itāļiem. Kā tu aprakstītu Itālijas spēles stilu?

-Domāju, ka mums nevajadzētu uztraukties par Itālijas spēli, bet gan par mūsu pašu spēli.

Latvijas izlase vakar (22.05) pēcspēles metienos zaudēja Kazahstānai. Nākamā spēle Latvijas izlasei ir pret Itāliju jau rītvakar (24.05.) plkst. 20:15.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.