Zviedri vienos vārtos apspēlē Šveici, Lielbritānija nozog punktu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules čempionāta hokejā piektajā dienā tika aizvadītas četras spēles, no kurām pārsteidza Zviedrijas un Šveices mačs, kurā zviedri iemeta septiņa ripas, savukārt dāņiem bikses notrīsēja pret Lielbritābiju. 

Dienas spēlē pirmā vadībā izvirzījās Lielbritānijas valstvienība, tomēr dāņi deva pretriecienu un pirmo periodu noslēdza vadībā – 2:1. Spēles turpinājumā Lielbritānijas izlasei izdevās rezultātu izlīdzināt, bet papildlaikā pārāki tomēr izrādījās dāņi (3:2), kuriem bija divas iespējas lielajā vairākumā. 

Otrajā dienas spēlē ASV nedeva iespējas Kazahstānas izlasei, apspēlējot viņus ar rezultātu 3:0 un, nomētājot pretinieku vārtsargu ar 52 metieniem. Katrā periodā amerikāņi guva pa vieniem vārtiem. Nākamo spēli ASV aizvadīs pret Latvijas izlasi 27. maijā plkst. 16:15.

Vakara pirmajā spēlē starp Somiju un Norvēģiju rezultātu atklāja norvēģi jau spēles otrajā minūtē, tomēr somiem perioda beigās izdevās rezultātu izlīdzināt. Kopš tā brīža Norvēģijas valstvienībai neizdevās nokļūt vadībā un beigās tika piedzīvots 5:2 zaudējums.

Savkārt dienas pēdējā mačā bija vienu vārtu “bombardēšana”. Zviedri pirmajā un otrajā periodā guva pa diviem vārtiem Šveices vārtos, bet trešajā trīs, noslēdzot spēli ar 7:0 sauso uzvaru, neskatoties uz to ka metienu attiecība bija 28 pret 27 šveiciešu labā.

No izslēgšanas spēlēm četros mačos izslēgtā Edmontonas “Oilers” kluba uzbrucējs Dominiks Kahūns palīdzēs Vācijas izlasei pasaules hokeja čempionātā. Pirmo spēli Kahūns aizvadīs 1. jūnijā pret Latvijas valstsvienību. 

2021. gada Pasaules hokeja čempionāts – kalendārs

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.