Daugavas ledus halle – treniņi būvlaukumā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājuši 15 gadi un problēmas, kas bija iepriekšējā reizē Latvijai uzņemot pasaules čempionātu hokejā nav mainījušās. Toreiz peripētijas bija ap turnīra galveno halli “Arēna Rīga” – vai pabeigs laikā. Pabeidza. Šoreiz treniņu halle Daugavas stadionā – vai pabeigs? Nepabeigs.

Pasaules hokeja čempionāta vajadzībām halle būs sarauta apjomīgos tempos, tāpēc uzslavas vārdus ir pelnījuši būvnieki, kuri nenogurdoši turpina darbu. Grīziņkalna apkaimē jau runā, ka februāra mēnesī bija skaidrs – halli nodot ekspluatācijā pirms čempionāta nebūs iespējams. Savukārt sacelto jezgu ap halles būvniecību nomierināja arī Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš (JKP) atzīmējot, ka ledus halle netiek būvēta hokeja turnīra vajadzībām, projekta noslēguma termiņš ir plānots 2022. gada nogalē.

Pasaules čempionāta vajadzībā būs sakārtotas divas būtiskākās vajadzības – ledus laukums un ģērbtuvju korpuss. Vakardien ģērbtuvēs atveda krēslus un sāka ieviest kārtību, lai hokejistiem būtu kur pārģērbties no ielas drēbēm hokeja formā. Ja citas ģērbtuves nebūs sataisītas laikā, tad pastāv iespēja, ka komandas uz halli ierodās jau saģērbušās formā, kas nav nekas jauns, tāda prakse bijusi arī iepriekšējos čempionātos.

Durvju rokturu nomaiņa, lai persona, kura ieietu ģērbtuvē tiktu no tās ārā, ģērbtuves durvīm priekšā laukuma apmale, gaiteņi…darbi vairāk kā saprašana. Ja šādos ātrumos būvnieki veiks darbus, tad halli pilnībā varētu pabeigt vasaras vidū. Taču, lai rūpīgi noslēgtu visus darbus būs nepieciešams ilgāks laiks.

P.S. Un ir vēl viena problēma, kas akūti trūkst visās ledus hallēs Latvijā – žāvētavas. Šī projekta plānojumā tās nemaz nav iekļautas. Kā būs realitātē to redzēsim vien, kad projekts noslēgsies. Svarīgākais – izturību būvniekiem!

Daugavas stadiona atdzimšana

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.