Kaspars Daugaviņš par Vācijas līgu: Brīžiem liekas, ka hokejisti vienkārši tupi skrien pa laukumu un met ripu zonā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kaspars Daugaviņš, kurš ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja uzbrucējiem, šo sezonu pavada Vācijas augstākās līgas komandā  – Izerlonas “Roosters”. Daugaviņš atzīst, ka sezonas iesākums bijis pavisam švaks.

“Līga šeit Vācijā ir diezgan neprognozējama, jebkuru komandu var apspēlēt un visas ir tādas ātras, agresīvas. Teiksim tā, kurš uz to dienu ir noskaņojies labāk, tas arī pārsvarā uzvar,” par Vācijas hokeja līgu saka Daugaviņš.

Latviešu hokejists atzīmē, ka ar tagadējo komandu ir ļoti apmierināts. “Komanda īstenībā ir ļoti draudzīga. Kolektīva ziņā vispār nav par ko sūdzēties.”

Latviešu hokejistam šī ir pirmā pieredze un pirmā sezona Vācijas hokeja līgā un viņš norāda, ka Izerlonas “Roosters” komandā viss vairāk balstīts uz individuālajām spējām. Pēc kopā pavadītām jau vairākām spēlēm ar šo komandu, uzbrucējs ir secinājis, ka hokejs Vācijas komandā ir haotisks un neprognozējams: “Brīžiem liekas, ka cilvēki vienkārši tupi skrien pa laukumu un met ripu zonā, un no tā arī kaut kādi momenti izveidojas.”

Daugaviņš iepriekš paspējis spēlēt dažādās Eiropas komandās un šobrīd norāda, ka visgrūtāk ir bijis spēlēt tieši Šveicē. “No visām līgām visgrūtāk man liekas ir spēlēt Šveicē, jo pirmkārt tie ātrumi, protams, ir nežēlīgi un tas hokejs tāds agresīvs.” Uzbrucējs atzīst, ka Šveices komandām meistarības līmenis ir augstāks kā citām komandām, tāpēc ir vieglāk spēlēt pašam un saspēlēties ar komandas biedriem. Aizvadīto sezonu Daugaviņš pavadīja Bernes komandā un 34 spēlēs atzīmējās ar 25 (10+15) punktiem. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hokeja Blogs (@hokeja_blogs)

Lai gan Daugaviņš ir noslēdzis savu karjeru Latvijas izlasē, tomēr Harijs Vītoliņš uzskata, ka uzbrucējs lēmumu pieņēmis pārāk ātri. Abi norunājuši, par dalību pasaules čempionātā runāt tad, kad beigsies sezona.

Latviešu hokejists skaidro, ka noslēdzis savu dalību izlasē sagatavošanās grūtību dēļ, kas seko pēc pasaules čempionāta sezonas. “Sezona ir gara, un viens no iemesliem kāpēc es pateicu, ka pietiek spēlēt izlasē ir tāpēc, ka ir grūti sagatavoties nākamajai sezonai, jo tomēr arī sāk uztraukt tas vecumu un, ja nospēlē pasaules čempionātu, tad paliek piecas, sešas nedēļas līdz nākamās sezonas sākumam, un pēdējos gados bija tās traumas, kas liedza kārtīgi sagatavoties.” 

Kaspars Daugaviņš savu pirmo pasaules čempionātu aizvadīja 2006. gadā un šobrīd atzīst, ka spēlēt Arēnā Rīga pie pilnām tribīnēm ir jebkura Latvijas izlases hokejista sapnis un norāda, ka būtu patīkami arī trešo pasaules čempionātu Latvijā nospēlēt Arēnā Rīga.

Intervijā hokejistam nevarēja arī nepajautāt viņa domas par Tēma Hartikainena mēģinājumu izpildīt vienu no interesantākajiem bullīšu metieniem vēsturē. Daugaviņš atbildēja, ka metiens bijis iespaidīgs, bet viņš tādu izpildīt nevarētu. Uzbrucējs norāda, ka šāds triks varētu būt latviešu hokejista Mika Indraša lauciņā.

Share.

1 Comment

  1. Pingback: Indrašis un Daugaviņš šosezon iekaro Vācijas augstāko hokeja līgu - Hokeja Blogs

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.