Pēc Stenlija kausa uzvaras staigā hokeja ekipējumā diennakti

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirmo reizi izcīnīt Stenlija kausu ir kā piepildīt ilgi kārotu bērnības sapni, ne visiem to izdodas paveikt, bet, kuri to izdara svin ar lielu vērienu. Katrs no hokejistiem grib atzīmēt trofejas izcīnīšanu ar plētienu*, kāds ir devies ar to gulēt, lai pieceļoties no rīta, uzreiz būtu blakus Stenlija kausam, kāds atkal peldējies strūklakā – pēdējās jaudīgākās svinības ar kausu bija Aleksandram Ovečkinam. 

Amerikāņu uzbrucējs Šons Podīns 2001. gada izcīnīto Stenlija kausu atcerēsies visu savu mūžu, bet jo īpaši svinības. Fiziskā stila hokeja piekritējs Podīns 25 stundas pēc Stenlija kausa izcīnīšanas pavadīja hokeja formā. Nē, tas nebija tikai formas krekls vai arī plecu sargi, hokejists vairāk nekā diennakti atstāja uzvilktas slidas un pilnu hokeja formu.

“Tas bija pretīgi. Es biju atstājis arī slidas,” savu piedzīvojumu medijā eurolanche.com komentēja Podīns. “Mēs ar sievu devāmies uz restorāniem, bāriem un ēstuvēm. Es smirdēju ļoti slikti, bet tas bija izaicinājums no trenera Berija Melrouza, kura spēlētājs formu pēc spēles bija atstājis uzvilktu 24 stundas. Pieņemu, ka dziļi sirdī esmu bērns.”

Toreiz Kolorado “Avalanche” komandu vadīja Bobs Hārtlijs un Žaks Klutjē. Savukārt Podīns aizvadīja savu labāko karjeras sezonu, tiesa nākamajā gadā viņu aizmainīja uz Sentluisas “Blues”, kur pēc vienas sezonas noslēdza NHL karjeru. Punktu savai profesionālajai karjeri Podīns pielika pēc divām sezonām Zviedrijā un viena gada Āzijas līgā, bet vēl šodien viņš labi atceras savu neordināro svinēšanas veidu.

“Nākamajā naktī manas kājas kļuva divtik lielas, dejošana bārā nebija viegla un es smirdēju kā sapuvusi miskaste karstā jūlija dienā. Tas laikam arī bija iemesls, kāpēc neviens ar mani neveidoja ciešu kontaktu,” medijā espn.com citēts Podīns.

Šobrīd Šons Podīns trenē Minesotas U14 vecuma komandu un saviem audzēkņiem viņš noteikti var iemācīt, kā jāsvin uzvaras, lai tās ieietu vēsturē.

* – plaši izplēstam rokām – vērienīgi.  

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.