Koba Jass: Šī uzvara Latvijai ir liela sensācija. Latvijas izlases džeki ir malači

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vakar Latvijas izlase aizvadīja savu pirmo spēli 2021. gada Pasaules čempionātā hokejā. Mājinieki Latvija Arēnā Rīga tikās pret hokeja lielvalsti Kanādu. Pēc Latvijas un Kanādas spēles, hokejablogs.lv uz sarunu aicināja bijušo Latvijas izlases uzbrucēju Kobu Jasu. 31 gadu vecais Koba Jass pēc spēles sarunā dalijās ar savu skatījumu un viedokli par Latvijas komandas aizvdīto spēli pret kanādiešiem.

-Kā vērtējat Latvijas panākumu pret spēcīgo Kanādu?

-Šī uzvara Latvijai ir liela sensācija. Latvijas izlases džeki ir malači.

-Kas jūsuprāt bija panākuma atslēga?

-Uzvaras atslēga nēpšaubāmi bija mūsu čaļi, kas gūlās zem ripas, atdeva visus savus spēkus un pildīja visu savu darbu no sirds.

-Kuru no visiem izlases spēletājiem jūs šovakar varētu izcelt?

-Noteikti Miku Indraši un viņa skaisto vārtu guvumu!

-Kas, jūsuprāt, ir jāpaņem no šīs vēsturiskās uzvaras nākošajām turnīra spēlēm?

-Noteikti pārliecība, tā musu izlases spēlētajiem ir ļoti svarīga un nozīmīga. Uzskatu, ka mums nevajadzētu atslābt, jo Kazahstāna būs gatava cīnīties ar svaigiem spēkiem un enerģiju. Mums viss jāsāk no baltas lapas.

-Kā vērtējat vārtusarga Matīsa Kivlenieka debiju?

-Viņš ir malacis! Matīsam ir ļoti liels pontenciāls, nākotne un, protams, NHL. Matīss pierādija visai pasaulei aiz okeāna, ka viņš ir cienīgs spēlēt tik augstā līmenī.

-Latvija aizvadīs spēli pret Kazahstānu. Varbūt tu vari aprakstīt Kazhastanas izlasi?

-Noteikti Kazahstāna nav tā pati Kazhastāna, kas pirms 10 gadiem. Latvijai  ar Kazhastānu ir jāparāda tāds pats hokejs, kā mēs to rādījām pret Kanādas izlasi.

Latvijas izlase šodien, 22. maijā, mērosies spēkiem ar Kazahstānas izlasi (20:15). Pirmajā Latvijas izlases Pasaules čempionāta hokejā spēlē mūsu valstvienībai izdevās izcīnīt sauso uzvaru pret Kanādu 2:0.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.